Ohlédnutí za Novoročním bruslením

Letos jsme se podruhé v řadě vydali za bruslením do Brumova-Bylnice.  V této době nám byla velikou konkurencí zima. Ta byla tak třeskutá, že se dalo bruslit i na kdejaké řece, potoce či kaluži. Pár bruslařů nám tak přebrala přírodní kluziště.

Bylo nás méně než loni, ale i přesto, jsme led docela zaplnili. Letos jsme zvolili jedno-soutěžový model, aby měl každý dost času pna své vlastní ledové aktivity. Tou soutěží byla samozřejmě střelba na branku. I tentoktráte, ve všech čtyřech kategoriích – juniorky, junioři, ženy, muži. Byly to boje opět vyrovnané. Nebyla nouze ani o zajímavé herní a střelecké pojetí některých adeptů/tek. Více o vítězích se dozvíte nahlédnutím do fotogalerie.

Letos jsme na ledové dovádění pořídili čtyři obyčejné hokejky k zapůjčení a dá se říci, že byly využity. PS: hole jsou uschovány na obecním úřadě a jsou k zapůjčení pro občany Sehradic (mrazy se opět vrátili, bude na čem bruslit).

Co dodat, akce to byla opět veselá, každý si našel co ho na ledě baví. Ono i mimo ledovou plochu se dáli zajímavé věci, především v prostoru střídaček, kde nebyla nouze o valašský mok.

Věřím, že se i příští rok sejdeme v hojném počtu, a třeba jednou v budoucnu, si i v Sehradicích budeme moci zabruslit na novém hřišti (dá-li i počasí ruku k dílu).

Gratulujeme vítězům, děkujeme zúčastněným a těšíme se na všechny příští rok !

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo, Pozvánky - místní. | Počet přečtení: 766x

Komentáře nejsou povoleny.