Druhou květnovou neděli slaví naše maminky svátek a ani naše obec Sehradice na takový výjimečný den nezapomíná. Letos jsme tento krásný svátek společně oslavili v kulturním domě, a to v pátek 11.5.
Stalo se již tradicí, že děti ze Základní a Mateřské školy Sehradice vystoupily se svým nacvičeným programem a mohly tak maminkám poděkovat za jejich péči a lásku.
Děti ze základní školy předvedly své herecké nadání v divadelním představení
„O Karkulákovi“ a v pohádce „Princezna Katka a drak „Kruťák“. Divadlo všechny přítomné velmi pobavilo a to i díky paním učitelkám a rodičům, kteří připravili krásné kulisy a kostýmy.
Paní vychovatelka s dětmi při klavíru nacvičila píseň „Jaro dělá pokusy“ a „Píseň pro mámy“, která rozplakala dojetím všechny lidi, kteří se zaposlouchali do jejího textu.
Děti z mateřské školy vystoupily netradičně s dětským muzikálem „Budulínek“ a s módní přehlídkou, kde se beze strachu představily všechny děti. Tento nápad se paním učitelkám povedl, protože měl mimořádný úspěch.
Na závěr programu byly maminkám rozdány dárečky, které děti vlastnoručně vyrobily.
Velké PODĚKOVÁNÍ paří všem paním učitelkám, paní vychovatelce za jejich trpělivou a obětavou práci s dětmi a především dětem, které svou přirozeností a téměř bez trémy vykouzlily úsměv a nejednu slzičku na maminčiných tvářích.
V příštím roce opět na shledanou.