Vzdušný prostor nad Sehradicemi si zabraly čarodějnice

Sraz: 27. 4. 2012 v 17 hodin u obecního úřadu, účast cca 40-50 dětí a dospělých, následný přesun na koupaliště, opékání uzenin, tanec a hry…

Tento strohý text je určen pro ty, kteří nedokáží pochopit nadsázku. Ti, kteří mají smysl pro humor, si mohou přečíst původní řádky.

Poslední dubnová noc již léta letoucí patří nadpřirozenu, speciálně ženštinám čarodějným. Ty sehradské byly netrpělivé, a proto si daly dostaveníčko už o pár dnů dřív. Čarodějnou letku vedla děva, která se v civilu tváří jako výčepní na místním koupališti. Ale už při bližším zkoumání je každému jasné, že v lektvarech, všelijakých zaříkáních a čárech, márech je víc než kovaná. A není zdaleka sama! V davu byla celá přehlídka křivých nosů, bradavic, pařátů a pařátků, roztodivných ježibabích outfitů, háďat, krys a jiných doplňků nepostradatelných pro každou správnou čarodějnici.

A světe div se, ukázalo se, že i učitelky ze školky již léta umně maskují svoji pravou totožnost! Ale nesmírně jim to slušelo. :) Počasí reji přálo, tančilo se, jedlo, pilo a všichni si krásnou akci užili. Tak zase za rok, drahé kolegyně!

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo. | Počet přečtení: 1 206x

Komentáře nejsou povoleny.