Děti si svůj svátek maximálně užily

Areál koupaliště v Sehradicích se druhou červnovou neděli stal místem velkých oslav. S malým zpožděním totiž dostaly děti dárek ke svému svátku. Že se nikdo nenudil, je patrné z fotogalerie. Snad každý si našel to své.

Stejně jako loni se o zábavu vtipnými soutěžemi a tanečky postaraly dámy z Domova dětí a mládeže Luhačovice. Pozvání opět přijal i balónkový klaun. Ten kromě svých kouzelných výtvorů obecenstvo bavil písničkami.

Malí oslavenci se mohli povozit na koni, a komu nestačil pohled na svět ze sedla, měl možnost vyzkoušet si projížďku v policejním voze. Program odpoledne zpestřily břišní tanečnice, a kdo si chtěl protáhnout tělo, měl k dispozici trampolínu nebo koupaliště. Snad největším hitem a zdrojem zábavy se stala lávka vedoucí přes bazén. Neustále plno bylo i u stolku, kde šikovná děvčata malovala na tělo.

Kofola tekla proudem, kolem se nesla vůně opékaných špekáčků a myslím, že nejednomu mrněti bylo večer špatně z množství zmrzlin a cukrovinek. Ale snad ani mírná nevolnost nepokazila dětem radost ze slunečného odpoledne plného zábavy.

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo. | Počet přečtení: 1 372x

Komentáře nejsou povoleny.