Maškarní ples přilákal rekordní dvě stovky návštěvníků

Jsou akce, které se u lidí chytnou a stanou se krásnou tradicí. K těmto se řadí i maškarní ples pro dospělé v Sehradicích. Letošní třetí ročník se setkal s nebývalým úspěchem. Začínali jsme jako obvykle v 19.30 hodin, ale už v 19 se trousily první masky. O dvě hodiny později byl plný sál a žádné místo k sezení. Pro pořadatele skvělý průběh večera!

I nápaditost kostýmů neznala mezí. Potkat jste mohli kněze, bandu neandrtálců, reprezentační družstvo kajakářů, dvojici Skotů, stádo oveček i s bačou, Křemílka a Vochomůrku, Mrs. Beana s medvídkem a desítky, desítky dalších postaviček… V průběhu večera vtrhla do sálu skupina divokých Turků z Dolní Lhoty a způsobila značné pozdvižení.
O zábavu se postarala kapela Orient Rock, večerem provázel Martin Pášma a samozřejmě nechyběla bohatá tombola. I letos chtěli organizátoři překvapit vtipnou scénkou. Poté, co zastupitelé loni předvedli úchvatný labutí tanec, nasadili laťku hodně vysoko. Letos proto vedení obce sáhlo po úplně jiném žánru. A zda se podařilo návštěvníky plesu pobavit, to už posuďte sami zhlédnutím videa.
Co říci závěrem? Tak za rok zas!

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo. | Počet přečtení: 2 577x

Komentáře nejsou povoleny.