Maškarnímu plesu letos vládly zombie

Šest sudů piva, sto šedesát porcí bramboráků a topinek, nepočítaně panáčků, panáků a jiných dobrot. To je bilance 4. ročníku Maškarního plesu pro dospělé. Než ale sál zaplnily hrůzostrašné, legrační i kouzelné masky, předcházel večeru náročný pochod fašankového průvodu po obci. Letos plně v režii členů TJ Sokol. Do ulic Sehradic vyšly pohádkové postavy. A že se bylo na co dívat! Ve výpravě nechyběl čert, motýl Emanuel i s Makovou panenkou, víla, mušketýři, dorazil i Měsíčník a spousta dalších. Sportovci se k výzvě postavili čelem a se zarputilostí sobě vlastní zdolávali ušlé kilometry i stoupající míru alkoholu. :)

Maškarní ples měl odstartovat v 19.30 hodin, ale už půl hodiny před začátkem se sál začal plnit a to nejenom místními.  Pro Sehradice věc nevídaná! O hudbu se opět postarali ostřílení rockoví bardi z kapely Orient rock a moderátorského mikrofonu se chopil Martin Pášma.

Hitem letošní karnevalové sezony se staly zombie ve všech možných provedeních. Z Dolní Lhoty dorazila Jízda králů i s bujným ořem, jeden stůl obsadila cikánská osada, o pár židlí dál seděl lékařský tým z Nemocnice na pokraji Slopného, ve kterém samozřejmě nechyběla sličná sestra Ina.

Večer plynul jako voda, přehoupnul se v noc a přišlo překvapení od zastupitelů. Tentokrát se stal ústředním tématem Limonádový Joe. Soudě podle velkého potlesku obecenstvo uchvátily ladné pohyby celého zastupitelstva. :)

Čtvrtý ročník je už minulostí. Zda bude jubilejní pátý, je otázka. Ale i kdyby nebyl, věříme, že tato akce zůstane dlouho v paměti všech zúčastněných.  :)

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo. | Počet přečtení: 1 358x

Komentáře nejsou povoleny.