Na maškarním plese bylo veselo

Sehradice mají za sebou sedmý ročník maškarního plesu pro dospělé. A soudě dle ohlasů návštěvníků – byl jeden z nejlepších. Pro některé byl náročný, pro členy hasičského sboru ještě náročnější, jelikož od rána chodili po obci fašankový průvod. Letos hasiči zabrousili na Divoký západ. Ulicemi se tak procházeli kovbojové, sličné Indiánky i obyvatelé Mexika.


S příchodem večera se postupně začal plnit sál kulturního domu. Na pódiu ladili své nástroje členové kapely Orient, z bufetu se linula vůně bramboráků a topinek a místa v sále obsadilo roztodivné panoptikum. Dorazilo dvanáct kouzelných měsíčků, parta námořníků, Mach a Šebestová, či jamajský tým, který oslnil vymazleným bobem. Když byla zábava v nejlepším, ozvaly se ohlušující rány a do sálu vtrhla napoleonská armáda. Večerem provázel Martin Pášma. A nechyběla ani soutěž. Letos poměřily své síly dva týmy v pivní štafetě.
Když se večer přehoupnul do noci, přišlo vystoupení zastupitelů. „Irské tance po našem“ sklidily aplaus publika. Velký respekt patří dvěma zastupitelům, kteří od rána chodili obcí a večer ještě zvládli odtančit vystoupení! Závěr akce pak patřil jako obvykle tombole. Tak za rok zase v kostýmech, přátelé!

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo. | Počet přečtení: 2 171x

Komentáře nejsou povoleny.