Ohlédnutí za novoročním bruslením

Třináctého ledna se Sehrazané vypravili za novoročním (obecním) bruslením. Bylo to naše již čtvrté bruslení. Poté, co jsme první rok vyjeli do Uherského Brodu, jsme se nyní tak trošku usadili na zimním stadionu v Brumově-Bylnici. Především pak kvůli nabídce ostatních služeb, zázemí v podobě restaurace, pěkných šaten a jak jsme letos objevili a naplno využili – i půjčovně bruslí s poměrně širokou nabídkou velikostí pánských i dámských.

 

Na bruslení se jezdí „obecním“ autobusem. Letos s malým zlepšením, výjezd byl z obou zastávek (horní i dolní konec). Kolik nás bylo? Na fotce je nás asi 40 a z toho pár lidí jelo autem. Takže pro bruslaře na příští rok – nebojte, místo v autobuse pro Vás bude. Na cestu nechyběla ani troška toho valašského léčiva, obecního ale i toho domácího, jak se posléze k radosti všech ukázalo. Ale zpět k výkonům, brankám a bodům.

 

Po příjezdu jsme vzali útokem místní … půjčovnu bruslí. Zde nám ochotně pan rolbař otevřel kouzelné skříně a každý si mohl vybrat svoji velikost bruslí. A že nás nebylo málo na výpůjčku. Na příští rok bude asi lepší si zavolat dopředu a zamluvit si velikost, přeci jen i zde jsou zásoby omezené.

 

Na led jsme se vpašovali o 10 minut dříve, ale evidentně to nikomu nevadilo. Takže času na ledě bylo dost. Letos byl možná největší počet dětských bruslařů v krátké historii této akce. Dovezli jsme s sebou takové plastové opěrátko na přidržování se při bruslení. Ale jak se ukázalo, na stadionu mají volně k zapůjčení i další červená kovová a (nejen) děti je hojně využily. Prostě taková dobrá věc pro začínající bruslaře či nebruslaře.

 

Soutěž – letos byla pouze ledová klasika v podobě střelby na branku. Děti střílely z konce kruhů (vítězky Tamarka Šůstková, Natálka Čadová), ženy od modré (Žaneta Čadová) a muži až od červené (Pepa Šůstek). Soutěž podporuje tradičně obec Sehradice, máme na to čtyři hokejky na různé strany a různých délek. Puků tolik … že nám stačí. A především výhry stojí za to (viz foto). A jestli se Vám zdá, že výherci tvoří takový duopol, tak za rok pojeďte a zkuste je porazit :)

 

Otázka pro čtenáře a budoucí účastníky. Máte nějaké nápady na hru/hry na příští rok? Pokud ano, kontaktujte organizátory. Budeme rádi za každý nápad.

 

Ve fotogalerii přikládáme pár snímků. Omluvte však jejich kvalitu, jen to jen z mobilu. Neměli jsme letos v týmu nikoho s pořádným fotoaparátem. Na přesrok to vylepšíme. Takže naviděnou za rok.

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo, Pozvánky - místní. | Počet přečtení: 779x

Komentáře nejsou povoleny.