Sehradice provoněl guláš. 1. ročník Gulášfestu se vydařil!

Vážení Sehrazané, dovolte abychom vám představili devět statečných. Týmy, které do toho s námi šly:

1. Kaňouři (Sehradice)
2. Dlouhý + Široký + Bystrozraký (Sehradice)
3. Tým 81 (Sehradice)
4. Sokoli (Sehradice)
5. MS Slopné (Slopné)
6. Vinco tým (Loučka)
7. To snad není možné! (Biskupice)
8. Štefani (Slavičín)
9. FiRoTech (Sehradice)

Všem jim děkujeme za odvahu a účast na 1. Sehradském gulášfestu. Pro většinu z nich to nebylo jednoduché, celých 7 týmů vařilo na takovéto akci poprvé. Ovšem na výsledku to nebylo znát. Úderem deváté hodiny ranní se začalo vařit a už po pár minutách se nad fotbalovým hřištěm vznášel gulášový opar z kotlíků. Vůně se linula postupně celou obcí a ten, kdo má guláš rád, neváhal. Jsme moc rádi, že jsme na hřišti mohli vidět tolik Sehrazanů.

Kdo přišel, viděl a ochutnal, určitě nebyl zklamán. Nejen, že se zúčastnil hlasování o NEJ guláš, ale jistě byl spokojen s bohatým doprovodným programem. Své si zde našly děti- jízda na koních (Ranč Na Vyhlídce, Horní Lhota), ukázka letových dovedností dravců (záchranná stanice Hluk), ukázka požárního útoku (mladí hasiči Loučka), ukázka psích dovedností a poslušnosti (Anežka a Marcelka Heinzovy), dětská diskotéka se Sárou, Adélou a Vandou. Dospělí se těšili z barmanské show (Barmani Zlín, Kuba Orel) a ukázky veteránů (pan František Heinz a pár dalších nadšenců).

Odborná porota ve složení: Jan Lukáč, Pavel Hromádka, Petr Novák a Bohumil Žáček, vyhodnotila tři guláše jako nejlepší:

1. Štefani
2. Dlouhý + Široký + Bystrozraký
3. Vinco tým

Diváci rozhodli takto:
1. MS Slopné
2. Kaňouři
3. Vinco tým

V podstatě je úplně jedno, kdo vyhrál, či se nějak umístil. Za nás jsou to všichni borci. Ti, co vařili a taky ti, co nám bez nároku na jakoukoli odměnu pomáhali. Vážíme si toho. Bez sponzorů by to ale bylo daleko těžší. Tímto tedy ještě jednou děkujeme: Obci Sehradice, Janu Lukáčovi, Ladislavu Latinákovi st., Ladislavu Latinákovi ml., Milanu Majzlíkovi ml. a Ohýbání Zavadil s.r.o.

Gulášfestu se zúčastnilo 405 milovníků guláše nad 12 let, kteří si zaplatili vstupné 100,- a tím získali hlasovací právo. Na večerní zábavu se skupinou Rocksoar přišlo ještě dalších 80 lidí. Večer na parketu to bylo znát, byl plný. Akce se zdařila a chceme v ní pokračovat. Tímto vás zveme na 2. ročník Sehradského gulášfestu, který se uskuteční 22.6.2024 opět na hřišti TJ Sokol Sehradice s večerním koncertem skupiny PANOPTIKO.   

                                                                                                            Za TJ Sokol Sehradice, Karel Zavadil

Příspěvek byl publikován v rubrice: Co bylo. | Počet přečtení: 482x

Komentáře nejsou povoleny.