Druhá únorová sobota patřila v Sehradicích dětem. Konal se totiž oblíbený karneval. Navzdory chřipkové epidemii se sál kulturního domu zaplnil princeznami, policajty, beruškami a dalšími postavičkami. Dorazilo rekordních 170 lidí. O zábavu se postaraly dámy ze Střediska volného času a samozřejmě nechyběla bohatá tombola.
Informace, které by vás mohly zajímat