V pondělí 31. března se od 16 hodin v sále KD uskuteční pokračování kurzu první pomoci. Akce je zdarma a otevřena všem zájemcům, včetně těch, kteří se předchozí lekce nezúčastnili. Kurz povede zdravotní sestra ze zlínského urgentu a ředitelka zlínské pobočky Českého červeného kříže.
Informace, které by vás mohly zajímat